Bus Pszczyna-​Żory – Rozkład jazdy

Przys­tanki D S D S D 6 E D D D D
Pszczyna ul. Korfantego - - 6:27 - 9:06 9:15 11:45 13:50 - 17:50 20:10
Pszczyna ul. Sokola - - 6:30 7:40 9:10 - - 14:10 15:30 - 20:12
Pszczyna ul.Dworcowa - - 6:31 7:41 9:11 9:17 11:47 14:11 15:32 17:52
Pszczyna Plac Targowy - - 6:33 7:43 9:13 9:19 11:49 14:13 15:34 17:54 20:14
Pszczyna ul.Bielska - - 6:35 7:45 9:15 - - 14:15 - - 20:17
Pszczyna ul.Żorska - - 6:37 7:47 9:17 9:21 11:51 14:17 15:36 17:57
St. Wieś ul. Rybnicka - - 6:39 7:49 9:19 9:23 11:53 14:19 15:38 17:59 20:19
St. Wieś Cegielnia - - 6:41 7:51 9:21 9:25 11:55 14:21 15:40 18:00 20:20
Rados­tow­ice - - 6:43 7:53 9:23 9:27 11:57 14:23 15:42 18:01 20:21
Rados­tow­ice Kościół - - - - - - 11:58 - 15:43 - -
Rados­tow­ice Skrzyż. - - - - - - 12:00 - 15:44 - -
Kobielice ul Krzywa - - - - - - 12:01 - 15:45 - -
Kobielice Medros - - 6:45 7:55 9:25 9:29 12:03 14:25 15:47 18:03 20:23
Kobielice Koś­ciół - - 6:47 7:57 9:27 9:30 12:04 14:27 15:48 18:04 20:24
Kobielice Mleczar­nia - - 6:48 - 9:28 - 12:06 14:28 15:50 - -
Brzeźce Pazurow­ice - - - - - - 12:09 - 15:53 - -
Brzeźce Szkoła - - 6:52 - 9:32 - 12:11 14:32 15:55 - -
Brzeźce Wideki - - 6:54 - 9:34 - 12:13 14:34 15:57 - -
Miz­erów Lipki - - 6:55 - 9:35 - 12:15 14:35 15:59 - -
Miz­erów BORKI - 6:45 - - - - - - - - -
Miz­erów Boisko - 6:47 - - - - - - - - -
Miz­eró PGR – sklep - 6:50 - - - - - - - - -
Miz­erów PGR 5:20 - 6:56 8:13 9:36 - 12:16 14:36 16:00 - -
Kryry Poczta 5:23 6:54 6:58 _​ 9:38 - 12:18 14:38 16:02 - -
Kryry Koś­ciół 5:24 6:55 7:00 - 9:40 12:19 14:40 16:03 - -
Kryry Kapliczka 5:25 6:56 7:02 - 9:42 - 12:20 14:42 16:04 - -
Suszec Bran­ica - - - 8:01 - 9:34 - - - 18:08 20:28
Suszec Urząd Gminy 5:26 - - - - - 12:22 - - - -
Suszec Bobi Sam 5:27 - 7:05 - 9:45 9:38 - 14:45 16:07 18:12 20:32
Suszec Św. Jana - 7:00 - - - - 12:24 - - - -
Suszec Koś­ciół - - - - - - 12:25 - - - -
Suszec Dolna I - - - - - - 12:26 - - - -
Suszec KWK Krup. - - - - - - 12:29 - - - -
Suszec Osiedle - - - - - - 12:30 - - - -
Suszec II 5:28 - 7:07 - 9:47 9:39 12:31 14:47 16:08 18:13 20:33
Rudz­iczka Sklep 5:29 - 7:08 - 9:48 9:40 12:32 14:48 16:09 18:14 20:34
Rudz­iczka Szkoła - 7:07 7:10 - 9:50 - - 14:50 - - -
Rudz­iczka Bar 5:30 - - - - 9:41 12:33 - 16:10 18:15 20:35
Kleszczów Tar­gowisko 5:32 - - - 9:52 9:43 12:35 - 16:12 18:17 20:37
Kleszczów Las 5:33 - - - 9:53 9:44 12:36 - 16:13 18:18 20:38
Żory Nowop­szczyńska 5:34 - - - 9:54 9:45 12:37 - 16:14 18:19 20:39
Żory Pszczyńska 5:36 - - - 9:55 9:47 12:39 - 16:16 18:21 20:40
Żory Dw. Autobusowy 5:41 - - 10:00 9:52 12:44 - 16:21 18:26 20:45

** D ** – kur­suje w dni robocze od poniedzi­ałku do piątku oprócz świąt ** E ** – kur­suje od poniedzi­ałku do soboty oprócz świat ** 6 ** – kur­suje tylko w soboty ** S ** – kur­suje w dni nauki szkolnej

Zobacz zdjęcia z imprezy

Nasza oferta na zdjęciach

Galeria Zobacz galerie

Studniówki

Ofer­u­jemy prze­stronną salę, muzykę, zdję­cia, cater­ing oraz dobrą zabawę!

Dodatkowo ofer­u­jemy dowóz i odwóz gości po imprezie.

Wesela

Ofer­u­jemy prze­stronną salę, muzykę, zdję­cia, cater­ing oraz dobrą zabawę!

Możli­wość wyna­ję­cia samo­chodu wesel­nego Lan­cia Thesis.

Dodatkowo ofer­u­jemy dowóz i odwóz gości po imprezie.

Busy i autobusy

Ofer­u­jemy wyna­jem busów i auto­busów na linii Żory-​Mizerów.

Zapraszam do współpracy!

Zbig­niew Czech