Bus Pszczyna-​Żory – Rozkład jazdy

ROZKŁAD JAZDY AUTO­BUSÓW WAŻNY OD 1 STY­CZ­NIA 2017

PSZCZYNA SZPI­TAL – ŻORY DWORZEC AUTOBUSOWY

D – kur­suje od poniedzi­ałku do piątku oprócz świąt
6 – kur­suje w soboty
S – kur­suje w dni nauki szkolnej

PRZYS­TANKI /​dni kursowania D S 6 D 6 D 6 D D D S
Pszczyna Sokoła 06:10 07:47 09:15 11:40 11:45 13:55 14:45 15:40 17:30 19:30 20:53
Pszczyna Plac T. 06:12 07:49 09:17 11:42 11:47 13:57 14:47 15:42 17:32 19:32 20:55
Pszczyna ul.Bielska 06:15 07:52 09:20 11:45 11:50 14:00 14:50 15:45 17:35 19:35 20:58
Pszczyna ul.Żorska 06:17 07:54 09:22 11:47 11:52 14:02 14:52 15:47 17:37 19:37 21:00
Pszczyna Szy­manowskiego 06:19 07:56 09:24 11:49 11:54 14:04 14:54 15:49 17:39 19:39 21:02
Pszczyna Staromiejska 06:20 07:57 09:25 11:50 11:55 14:06 14:55 15:51 17:40 19:40 21:04
St. Wieś Szkoła 06:22 07:59 09:27 11:52 11:57 - 14:57 - 17:42 19:42 -
St. Wieś Szkoła - - - - - 14:08 - 15:53 - - 21:06
Pszczyna Cegiel­nia 06:25 08:02 09:30 11:55 12:00 - 15:00 - 17:45 19:45 -
Pszczyna Zamel - - - - - 14:09 - 15:45 - - 21:07
Czarków Obwod­nica - - - - - 14:12 - 15:57 - - 21:10
Czarków Koś­ciół - - - - - 14:15 - 16:00 - 21:13
Czarków Obwod­nica - - - - - 14:18 - 16:03 - - 21:16
Rados­tow­ice Sklep 06:27 08:04 09:32 11:57 12:02 14:21 15:02 16:06 17:47 19:47 21:19
Kobielice Medros 06:28 08:05 09:33 11:58 12:03 14:22 15:03 16:07 17:48 19:48 21:20
Kobielice Koś­ciół 06:30 08:07 09:35 12:00 12:05 14:24 15:05 16:09 17:50 19:50 21:22
Suszec Bran­ica 06:32 08:09 09:37 12:02 12:07 14:26 15:07 16:11 17:52 19:52 21:24
Suszec Bobi Sam 06:35 08:12 09:40 12:05 12:10 14:29 15:10 16:14 17:55 19:55 21:27
Suszec II 06:37 08:14 09:42 12:07 12:12 14:31 15:12 16:16 17:57 19:57 21:29
Rudz­iczka Sklep 06:38 08:15 09:43 12:08 12:13 14:32 15:13 16:17 17:58 19:58 21:30
Rudz­iczka Bar 06:40 08:17 09:45 12:10 12:15 14:34 15:15 16:19 18:00 20:00 21:32
Kleszczów Tar­gowisko 06:41 08:18 09:46 12:11 12:16 14:35 15:16 16:20 18:01 20:01 21:33
Kleszczów Las 06:42 08:19 09:47 12:12 12:17 14:36 15:17 16:21 18:02 20:02 21:34
Kleszczów Lawen­dowa 06:44 08:21 09:49 12:14 12:19 14:38 15:19 16:23 18:04 20:04 21:36
Żory –Nowa 06:45 08:22 09:50 12:15 12:20 14:39 15:20 16:24 18:05 20:05 21:37
Żory Rondo 06:46 08:23. 09:51 12:16 12:21 14:40 15:21 16:25 18:06 20:06 21:38
Żory Dw. Autobusowy 06:49 08:26 09:54 12:19 12:24 14:43 15:24 16:28 18:09 20:09 21:41:00

Pobierz w for­ma­cie PDF:

BUS rozkład jazdy Pszczyna-​Żory 2017

Zobacz też: Kursy powrotne (z Żor do Pszczyny)

Zobacz zdjęcia z imprezy

Nasza oferta na zdjęciach

Galeria Zobacz galerie

Studniówki

Ofer­u­jemy prze­stronną salę, muzykę, zdję­cia, cater­ing oraz dobrą zabawę!

Dodatkowo ofer­u­jemy dowóz i odwóz gości po imprezie.

Wesela

Ofer­u­jemy prze­stronną salę, muzykę, zdję­cia, cater­ing oraz dobrą zabawę!

Możli­wość wyna­ję­cia samo­chodu wesel­nego Lan­cia Thesis.

Dodatkowo ofer­u­jemy dowóz i odwóz gości po imprezie.

Busy i autobusy

Ofer­u­jemy wyna­jem busów i auto­busów na linii Żory-​Mizerów.

Zapraszam do współpracy!

Zbig­niew Czech